MENÜ
Konya 16°
Anadolu Telgraf
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Siyaset
5 Mayıs 2022 Perşembe 10:05

"6'lı masanın amacı millete hizmet değil"

AK Parti genel merkezinin düzenlemiş olduğu danışma meclis toplantılarının 76.sı Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Başkanlığında Yunak’ta düzenlendi. Toplantıda konuşan Erdem, muhalefeti eleştirdi

Ak Parti Yunak 76. İlçe Danışma Meclisi toplantısı. Yunak Belediyesi'nde düzenlendi. Toplantıda açılış konuşmasını yapan ,AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, 6 muhalefet partisi liderinin görüşmesine değinerek, "O 6'lı masanın asıl amaçlarının millete hizmet olmadığını söyledi.

Erdem konuşmasının devamında şunları kaydetti: "O 6'lı masa var ya, aslında 6'lı masa değil onun bir de dışarıdan bağlantısı var. O dışarıdan gelen bağlantı görünmüyor ama gölgesi hepsinin üstünde. Bu ittifakların amaçları ülkenin ve milletin dertlerine derman olmak değildir. Ancak kendileri de biliyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan'ı indirmek mümkün değil. Amaç ne yaparız da ülke gündemini bulandırırız, yatırımları engelleriz, kalkınma hızını düşürürüz, dertleri bu." ifadelerini kullandı.

AK Parti Milletvekili Orhan Erdem konuşmasının sonunda ise Yunak ‘a yapılacak Olan yatırımları , başta doğalgaz olmak üzere Toki , hastane ve emniyet binası gibi ilçeye kazandırılacak diğer yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Toplantıda Konuşan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak  ise göreve geldiği günden bu yana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturduğu gönül ve hizmet belediyeciliği mirasını sürdürdüğünü ifade ederek , “ilçemiz bundan önce nasıl ki yatırımlar ve hizmetler aldı ise bundan sonrada alacaktır. Önemli olan sen ben tartışmalarına girmeden doğru hizmeti doğru zamanda vatandaşlarımızla buluşturmaktır” dedi. Toplantı sonrası Yunak Belediye Başkanı Ali Konak'ı da makamında ziyaret eden Orhan Erdem, ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret, Erdem , Konya il ve Yunak İlçe teşkilatı yöneticilerinin vatandaşlarla bayramlaşması ile son buldu

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Anadolu Telgraf