MENÜ
Konya 19°
Anadolu Telgraf
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Siyaset
2 Mayıs 2022 Pazartesi 12:06

"Bu bayram sofrasını tüm evlerde kuracağız"

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisince düzenlenen "Bayram Sofrası" programında açıklamalarda bulundu. Akşener, "Burada kurduğumuz bu bayram sofrasını inşallah tüm evlerde kuracağız" dedi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisince düzenlenen bayram sofrası organizasyonunda şu açıklamalarda bulundu:

"ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Bir hayalim vardı. Türkiye'de manevi değerler üzerinden gerçekleştirilen kavgayı sonlandıracak bir bayram sofrası hayalim vardı. Hep verdiği bir örnek vardı. Edirneli gelinin, Karslı damadın, başı kapalı genç kızımız ile kulağı küpeli oğlumuzun olduğu bir sofra hayalim vardı. Hangi siyasi görüş ve inanca sahip olursa olsun o sofrada lezzetli yiyecekleri eşit biçimde paylaşma hayalimi bu sofrada buluşturan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

"İSTANBUL'U, ANKARA'YI KİMLER YÖNECEKTİ"

Çok az kaldı. 92 puan alıp KPSS'de elenmiş ama yanında 58 puanla tayin edilmiş gençlerin hayallerinin yok olduğu bir ülkede, her gün bu bayram sofrasına oturmuş Türkiye'ye az kaldı. Bunu yapmak İyi Parti ile olacak. Gözlerinizi kapatın İyi Parti olmasaydı, bu partiyi kurdurmasaydınız, cesaretinizle dimdik durmasaydınız, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerimiz bugün kimler tarafından nasıl yönetiliyor olacaktı.

"DUYDUĞUM GURURU PAYLAŞMAK İSTERİM"

Sizlerle olmaktan, genel başkanınız olmaktan, cesaretinize, Allah'a teslim olduğunuza şahit olmaktan duyduğum onur ve gururu herkes ile paylaşmak isterim. Cenab-ı Hakk inşallah bu sofrayı Türkiye'nin her evinde kurmayı bize nasip etsin inşallah."

Habertürk

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Anadolu Telgraf