MENÜ
Konya
Anadolu Telgraf
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bilgehaneler sloganını arıyor
Güncel
10 Ekim 2022 Pazartesi 16:02

Bilgehaneler sloganını arıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Atabey Gençlik Projesi kapsamında 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik hizmetlerini sürdüren Bilgehaneler, ödüllü slogan yarışması düzenliyor. “Sloganımızı Sen Belirle, Akla Hayale Gelsin” mottosuyla düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi 17 Ekim.

Konya Büyükşehir Belediyesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik hizmet veren Bilgehaneler’de ödüllü slogan yarışması düzenliyor.

 

4. sınıf ve 8. sınıf öğrencilerine; ders destek, milli - manevi eğitimler ve hafızlık hazırlık programlarının yanı sıra çeşitli etkinlikler ve atölyeler ile hizmet sunan Bilgehanelerin, “Sloganımızı Sen Belirle, Akla Hayale Gelsin” mottosuyla açtığı slogan yarışmasına yaş sınırı olmadan herkes katılabiliyor.

 

Çeşitli ödüllerin verileceği yarışmanın konusu Bilgehaneler olacak. Her katılımcının bir sloganla katılabileceği yarışmaya son başvuru tarihi 17 Ekim olarak belirlenirken başvurular “yarisma.konya.bel.tr” adresinden alınıyor. Sonuçlar ise Bilgehanelerin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Anadolu Telgraf