MENÜ
Konya
Anadolu Telgraf
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Çalıntı eşya deposuna baskın
Asayiş
18 Ekim 2022 Salı 16:59

Çalıntı eşya deposuna baskın

Konya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında tespit edilen bir depodan 50 adet elektronik eşya ele geçirildi.

Deponun sahibi olan ve hırsızlık malı alım-satımı yaptığı tespit edilen bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, meydana gelen faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılması, şüphelilerinin tespit edilmesi ve yakalanmasına yönelik yaptığı detaylı araştırmalarda Sahibiata Mahallesindeki bir adreste hırsızlık malı ticareti yapıldığını tespit etti.

Polis ekiplerince herhangi bir tabelası olmayan ve depo olarak kullanılan adrese yapılan baskında, bağ evleri ve iş yerlerinden çalındığı düşünülen 10 adet Elektronik Testere, 15 adet Matkap, 2 adet Su Motoru, 1 adet Duvar Kırıcı, 1 adet Kaynak Makinesi, 5 adet Elektrikli Vidalama, 4 adet Flex, 2 adet Projektör ve çeşitli elektronik malzemeler olmak üzere toplamda 50 parça hırsızlık malı eşyaya polis ekiplerince el konuldu.

Deponun sahibi olan ve hırsızlık malı alım-satımı yaptığı tespit edilen Erkan S. yakalanarak gözaltına alındı. Çalıntı mal ticareti yapan Erkan S. hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. 

MÜRACAATTA BULUNAN MAĞDURLAR ÇALINAN MALZEMELERİNİ POLİS MERKEZİNDEN TESLİM ALACAK

Yetkililerden yapılan açıklamada Feridiye Polis Merkezi Amirliğine götürülen çalıntı malzemelerin, daha önce mağdur olup müracaatta bulunan vatandaşlara teslim edileceği ifade edildi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Anadolu Telgraf